fi Hae
Valikko

Etsi kohdenumeron perusteella

Suomi

Kansainvälinen kiinteistönvälittäjä

Olemme kansainväliseksi kasvanut kiinteistönvälityksen kokenut toimija. Meillä on yli 30 vuoden kokemus alalta ja keskitymme asuntojen, tonttien ja toimitilojen kiinteistönvälitykseen Helsingissä ja muualla Suomessa. Kiinteistönvälittäjämme toteuttavat luotettavaa ja ammattitaitoista kiinteistönvälitystä yhä enemmän myös Euroopassa ja muualla maailmalla.

Luotettava kiinteistönvälittäjä

Jätä myyminen, ostaminen tai vuokraaminen kiinteistönvälityksen huipputekijöille! Habitan kiinteistönvälittäjien osaamiseen voit luottaa!

Toimipisteet, Suomi

Habita Deutschland

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

+358 504200 770 *
deutschland@habita.com

Habita International Estates Oy Ltd., Habita Deutschland

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Espoo

Tapiontori 3 C
02100 Espoo

010 585 5820 *
espoo@habita.com

Espoon Habita Oy, Habita Espoo

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Finland

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

+358 10 585 5010 *
habita@habita.com

Habita Finland Oy, Habita Finland

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Fly Buy

Runeberginkatu 4 B A 4
00100 Helsinki

+358404864145 *
flybuy@habita.com

Fly Buy International Oy, Habita Fly Buy

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Helsinki

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

010 585 5420 *
helsinki@habita.com

Helsingin Habita Oy, Habita Helsinki

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Hyvinkää

Uudenmaankatu 5-9
05800 Hyvinkää

010 508 0060 *
hyvinkaa@habita.com

SaCasa Oy, Habita Hyvinkää

Siirry toimipisteen sivulle

Habita International

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

+358 50 420 0000 *
habita@habita.com

Habita International Estates Oy Ltd., Habita International

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Järvenpää

Tupalantie 2 A (Tornitalo)
04400 Järvenpää

010 585 5850 *
jarvenpaa@habita.com

Järvenpään Habita Oy, Habita Järvenpää

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Joensuu

Kauppakatu 32
80100 Joensuu

010 5855 750 *
joensuu@habita.com

Kiinteistönvälitys Helin Oy, Habita Joensuu

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Jyväskylä

Hannikaisenkatu 10
40100 Jyväskylä

010 585 5250 *
jyvaskyla@habita.com

Kiinteistönvälitys Helin Oy, Habita Jyväskylä

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Kemi

Meripuistokatu 7
94100 Kemi

010 585 5780 *
kemi@habita.com

Pohjois-Suomen Habita Oy, Habita Kemi

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Kotka

Keskuskatu 5
48100 Kotka

010 585 5540 *
kotka@habita.com

Kymen Habita Oy, Habita Kotka

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Kouvola

Kouvolankatu 22
45100 Kouvola

010 585 5270 *
kouvola@habita.com

Kymen Habita Oy, Habita Kouvola

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Kuopio

Ajurinkatu 20
70110 Kuopio

010 5855 551 *
kuopio@habita.com

Habita Finland Oy, Habita Kuopio

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Lahti

Mariankatu 12
15110 Lahti

010 585 5880 *
lahti@habita.com

Porvoon Habita Oy, Habita Lahti

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Lappeenranta

Kauppakatu 23
53100 Lappeenranta

010 585 5730 *
lappeenranta@habita.com

Lappeenrannan Habita Oy, Habita Lappeenranta

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Levi

Skimbaajankuja 7 C4.1
99130 Sirkka

010 5855799 *
levi@habita.com

Pohjois-Suomen Habita Oy, Habita Levi

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Loviisa

Kuningattarenkatu 16
07900 Loviisa

010 585 5550 *
loviisa@habita.com

Porvoon Habita Oy, Habita Loviisa

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Mäntsälä

Keskuskatu 12
04600 Mäntsälä

010 585 5690 *
mantsala@habita.com

Porvoon Habita Oy, Habita Mäntsälä

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Oulu

Kansankatu 53 T 4
90100 Oulu

010 585 5910 *
oulu@habita.com

Pohjois-Suomen Habita Oy, Habita Oulu

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Palokka

Saarijärventie 50-52
40270 Palokka

010 5855 552 *
palokka@habita.com

Marjanen LKV Oy, Habita Palokka

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Porvoo

Lundinkatu 10
06100 Porvoo

010 585 5840 *
porvoo@habita.com

Porvoon Habita Oy, Habita Porvoo

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Raahe

Kirkkokatu 33
92100 Raahe

010 585 5120 *
raahe@habita.com

Pohjois-Suomen Habita Oy, Habita Raahe

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Riihimäki

Hämeenaukio 4 lh 2
11100 Riihimäki

010 508 0060 *
riihimaki@habita.com

SaCasa Oy, Habita Riihimäki

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Rovaniemi

Rovakatu 40
96200 Rovaniemi

010 5855 790 *
rovaniemi@habita.com

Pohjois-Suomen Habita Oy, Habita Rovaniemi

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Seinäjoki

Kalevankatu 5
60100 Seinäjoki

010 585 5440 *
seinajoki@habita.com

Seinäjoen Habita Oy, Habita Seinäjoki

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Sipoo

Iso Kylätie 23
04130 Sipoo

010 585 5370 *
sipoo@habita.com

Porvoon Habita Oy, Habita Sipoo

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Tampere

Valtakatu 23-25
37600 Valkeakoski

010 5855 870 *
pirkanmaa@habita.com

Walkia LKV Oy, Habita Tampere

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Toimitilat

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

+358 10 585 5005 *
toimitilat@habita.com

Habita Finland Oy, Habita Toimitilat

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Tornio

Länsiranta 10 LH 1240/ Kauppakeskus Rajalla I På Gränsen

95400 Tornio

+358 40 079 6607 *
tornio@habita.com

Rajakoti Oy, Habita Tornio

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Turku

Linnankatu 37
20100 Turku

010 585 5340 *
turku@habita.com

Turun Habita Oy, Habita Turku

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Ullanlinna

Korkeavuorenkatu 3
00140 Helsinki

010 585 5800 *
ullanlinna@habita.com

Etelä-Helsingin Habita Oy, Habita Ullanlinna

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Vaasa

Kauppapuistikko 10
65100 Vaasa

010 585 5700 *
vaasa@habita.com

Vaasan Habita Oy, Habita Vaasa

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Valkeakoski / Tampere

Valtakatu 23-25
37600 Valkeakoski

010 585 5530 *
valkeakoski@habita.com

Walkia LKV Oy, Habita Valkeakoski

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Vantaa

Kielotie 14
01300 Vantaa

010 585 5890 *
vantaa@habita.com

Vantaan Habita Oy, Habita Vantaa

Siirry toimipisteen sivulle

Habita Yritysmyynti

Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

+358 50 524 1217 *
yritysmyynti@habita.com

Yritysmyynti Habita Oy, Habita Yritysmyynti

Siirry toimipisteen sivulle

Soita +358 10 5855 010, kun haluat lisätietoa asunnon myynnistä tai ilmaisen arvion.

Takaisin ylös