Valikko Valikko
Sulje

Etsi kohdenumeron perusteella

Habita

Kaikki toimipisteet

Suomi

Habita Finland

Habita Finland

Sijainti
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

Habita Toimitilat

Habita Toimitilat

Sijainti
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

Habita Yritysmyynti

Habita Yritysmyynti

Sijainti
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

Habita Espoo

Habita Espoo

Sijainti
Keilaranta 1
02150 Espoo
Puhelinnumero: 010 585 5820
Sähköposti: espoo@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Fly Buy

Habita Fly Buy

Sijainti
Runeberginkatu 4 B A 4
00100 Helsinki
Puhelinnumero: +358404864145
Sähköposti: flybuy@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Helsinki

Habita Helsinki

Sijainti
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki
Puhelinnumero: 010 585 5420
Sähköposti: helsinki@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Hyvinkää

Habita Hyvinkää

Sijainti
Hämeenaukio 4
11100 Riihimäki
Puhelinnumero: 010 508 0060
Sähköposti: hyvinkaa@habita.com
Ota yhteyttä

Habita International

Habita International

Sijainti
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki

Habita Järvenpää

Habita Järvenpää

Sijainti
Tupalantie 2 A (Tornitalo)
04400 Järvenpää

Habita Joensuu

Habita Joensuu

Sijainti
Kauppakatu 32
80100 Joensuu
Puhelinnumero: 010 5855 750
Sähköposti: joensuu@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Jyväskylä

Habita Jyväskylä

Sijainti
Hannikaisenkatu 10
40100 Jyväskylä

Habita Kemi

Habita Kemi

Sijainti
Meripuistokatu 7
94100 Kemi
Puhelinnumero: 010 585 5780
Sähköposti: kemi@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Kotka

Habita Kotka

Sijainti
Keskuskatu 5
48100 Kotka
Puhelinnumero: 010 585 5540
Sähköposti: kotka@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Kouvola

Habita Kouvola

Sijainti
Kouvolankatu 22
45100 Kouvola
Puhelinnumero: 010 585 5270
Sähköposti: kouvola@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Kuopio

Habita Kuopio

Sijainti
Ajurinkatu 20
70110 Kuopio
Puhelinnumero: 010 5855 551
Sähköposti: kuopio@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Lahti

Habita Lahti

Sijainti
Mariankatu 12
15110 Lahti
Puhelinnumero: 010 585 5880
Sähköposti: lahti@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Lappeenranta

Habita Lappeenranta

Sijainti
Kauppakatu 23
53100 Lappeenranta

Habita Levi

Habita Levi

Sijainti
Skimbaajankuja 7 C4.1
99130 Sirkka
Puhelinnumero: 010 5855799
Sähköposti: levi@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Loviisa

Habita Loviisa

Sijainti
Kuningattarenkatu 16
07900 Loviisa
Puhelinnumero: 010 585 5550
Sähköposti: loviisa@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Mäntsälä

Habita Mäntsälä

Sijainti
Keskuskatu 12
04600 Mäntsälä
Puhelinnumero: 010 585 5690
Sähköposti: mantsala@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Oulu

Habita Oulu

Sijainti
Kempeleentie 7 c 9
90400 Oulu
Puhelinnumero: 010 585 5910
Sähköposti: oulu@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Palokka-Jyväskylä

Habita Palokka-Jyväskylä

Sijainti
Saarijärventie 50-52 lt.16
40270 Palokka
Puhelinnumero: 010 5855 552
Sähköposti: palokka@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Porvoo

Habita Porvoo

Sijainti
Lundinkatu 10
06100 Porvoo
Puhelinnumero: 010 585 5840
Sähköposti: porvoo@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Raahe

Habita Raahe

Sijainti
Kirkkokatu 33
92100 Raahe
Puhelinnumero: 010 585 5120
Sähköposti: raahe@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Riihimäki

Habita Riihimäki

Sijainti
Hämeenaukio 4 lh 2
11100 Riihimäki

Habita Rovaniemi

Habita Rovaniemi

Sijainti
Koskikatu 14-16
96200 Rovaniemi

Habita Seinäjoki

Habita Seinäjoki

Sijainti
Kalevankatu 5
60100 Seinäjoki

Habita Sipoo

Habita Sipoo

Sijainti
Iso Kylätie 23
04130 Sipoo
Puhelinnumero: 010 585 5370
Sähköposti: sipoo@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Tampere

Habita Tampere

Sijainti
Martinpojankatu 4
33710 Tampere
Puhelinnumero: 010 5855 870
Sähköposti: tampere@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Tornio

Habita Tornio

Sijainti
Länsiranta 10 LH 1240
/ Kauppakeskus Rajalla I På Gränsen
95400 Tornio

Habita Turku

Habita Turku

Sijainti
Linnankatu 37
20100 Turku
Puhelinnumero: 010 585 5340
Sähköposti: turku@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Ullanlinna

Habita Ullanlinna

Sijainti
Korkeavuorenkatu 3
00140 Helsinki

Habita Vaasa

Habita Vaasa

Sijainti
Kauppapuistikko 10
65100 Vaasa
Puhelinnumero: 010 585 5700
Sähköposti: vaasa@habita.com
Ota yhteyttä

Habita Valkeakoski

Habita Valkeakoski

Sijainti
Valtakatu 23-25
37600 Valkeakoski

Habita Vantaa

Habita Vantaa

Sijainti
Kielotie 14
01300 Vantaa
Puhelinnumero: 010 585 5890
Sähköposti: vantaa@habita.com
Ota yhteyttä

Valitse lähin Habitan toimipiste

Paras paikallistuntemus alueellasi

Jokaisella Habitan toimipisteellä on paras osaaminen alueellaan, viimeisin myyntidata ja kokeneet kiinteistönvälittäjät. Voit olla varma, että asiasi on edistymässä nopeasti ja ammattimaisesti.

Toimisto