Valikko Valikko
Sulje

Etsi kohdenumeron perusteella

Kerrostalo, Hevoshaankatu 1

49400 Hamina, Hevoshaka

Siisti kolmio hyvällä sijainnilla!

Heti vapaana kaupanteosta siistikuntoinen ensimmäisen kerroksen kolmio Hevoshaasta, joka sopii niin sijoitukseen kuin omaksi kodiksi. Valoisa läpitalon kolmio on toimiva ja perussiistissä kunnossa hyvin hoidetusta taloyhtiöstä, jossa juuri valmistunut vesijohtosaneeraus. Kodissa on kaksi makuuhuonetta, tilava olohuone, vaalea keittiö ja ruokailutila, sekä lasitettu parveke!

Sijainniltaan rauhallisessa paikassa hieman keskustan ulkopuolella , mutta palveluiden ääreen kävelet muutamassa minuutissa, josta löytyy upeat puistot, uniikki ympyräkortteli vanhoine taloineen, sekä ihania kivijalkaliikkeitä, josta tehdä löytöjä.

Soita oma esittelyaikasi ja tule paikan päälle tutustumaan!

Henna Kattelus

English Finnish
Kiinteistönvälittäjä
Habita Kotka
Suomalainen LKV-pätevyys
Velaton myyntihinta
39 000 €
Huoneet
3
Makuuhuoneet
2
Kylpyhuoneet
1
Asuintilojen pinta-ala
65 m²

Perustiedot

Kohdenumero 674438
Velaton myyntihinta 39 000 €
Myyntihinta 35 249 €
Velkaosuus 3 751 €
Velkaosuus maksettavissa Kyllä
Huoneet 3
Makuuhuoneet 2
Kylpyhuoneet 1
WC:t 1
Kylpyhuoneet joissa WC 1
Asuintilojen pinta-ala 65 m²
Asuintilat luettelona Kaksi makuuhuonetta, olohuone, keittiö, kylpyhuone
Muut tilat luettelona Lasitettu parveke
Pinta-alan lisätiedot Lasitetun parvekkeen pinta-ala ei ole tiedossa.
Tarkistusmitattu Ei

Pinta-alatieto perustuu yhtiöjärjestykseen. Tämän ikäisissä yhtiöissä pinta-alaa ei ole mitattu nykyisin käytettävän huoneistoalan mittausmenetelmän mukaisesti. Tämän vuoksi ilmoitettu pinta-ala saattaa poiketa merkittävästikin tämän hetken mittausmenetelmien mukaisesta todellisesta huoneistoalasta ja asuinpinta-alasta.
Pinta-alan peruste Yhtiöjärjestys
Kerros 1
Huoneiston kerrosten määrä 1
Yleiskunto Tyydyttävä
Vapautumispäivä Heti vapaa!
Pysäköinti Parkkipaikka sähköpistokkeella, Autokatos, Autotalli, Katupysäköinti
Tilat Makuuhuone : Kaksi makuuhuonetta, joista näkymät vehreälle takapihalle, molemmissa säilytystilaa.
Olohuone : Olohuoneesta käynti lasitetulle parvekkeelle.
Keittiö : Vaaleasävyinen keittiö, jossa nimeke jakaa keittiön ja ruokailutilan.
Kylpyhuone : Siistikuntoinen kylpyhuone, jossa tilaa pesukoneelle/tornille.
Lasitettu parveke : Lasitetulta parvekkeelta näkymät kadun puolelle.
Näkymät Piha, Takapiha, Etupiha, Sisäpiha, Naapurusto, Katu, Kaupunkimaisema, Metsämaisema, Luonto
Säilytystilat Kaapisto, Komero/komeroita, Kellarikomero
Teleliikenneyhteydet Antenni
Lattian pintamateriaalit Laminaatti
Seinien pintamateriaalit Tapetti, Maali