Apartment, HEGAZ GATE
1970204 Red Sea Governorate, Hurghada
Cele mai accesibile apartamente din Hurghada!
Complex Rezidențial HEGAZ GATE
De la un dezvoltator major cu 3 complexe rezidențiale finalizate (în El Kauser, El Aheya și Inter)
* Locație: Strada Al Hegaz (aproape de Strada Al Salam și Strada Al Nasr)
* La 4 km de mare
* O opțiune excelentă pentru cei care caută un apartament spațios
Complexul dispune de:
- piscine
- magazine, cafenele, restaurante
- centru de fitness
Plată avans 35% – plan de rate pe 3 ani; reducere de 25% pentru plata cash
Prețuri cu/ fără plan de rate:
* Studiouri (50 m²) - 22.000 € / 16.500 €
* 1+1 (63 m²) - 27.700 € / 20.700 €
* Apartament cu 2 camere (77 m²) - 33.800 € / 25.500 €
* Apartament cu 3 camere (120 m²) - 52.700 € / 39.500 €
Finalizarea complexului – decembrie 2028
Direct de la dezvoltator. Fără comisioane de intermediere
Îmbrățișează stilul de viață vibrant al Hurghadei, unde plajele însorite și viața animată a orașului creează o experiență de locuit inegalabilă. Acest apartament nu este doar o locuință; este o poartă către cele mai bune oferte ale regiunii Mării Roșii.
Preț de vânzare
16.500 EUR (86.262 RON)Camere
1Dormitoare
0Băi
1Zonă de locuit
50 m²Detalii de bază
| Numărul de listare | 675059 |
|---|---|
| Construcție nouă | Da |
| Preț de vânzare | 16.500 EUR (86.262 RON) |
| Camere | 1 |
| Dormitoare | 0 |
| Băi | 1 |
| Zonă de locuit | 50 m² |
| Zona altor spații | 3 m² |
| Măsurători verificate | Nu |
| Măsurători bazate pe | Planul de construcție |
| Podea | 2 |
| Pardoseli rezidențiale | 1 |
| Stare | Nou |
| Parcare | Parcare pe stradă |
| Caracteristici | Recuperarea căldurii |
| Vizualizări | Stradă, Oraş |
| Telecomunicații | Internet |
| Suprafețe de podea | Ţiglă |
| Suprafețe de perete | Vopsea |
| Suprafețe de baie | Ţiglă |
| Echipamente pentru baie | Duş, Conectarea mașinii de spălat, Scufunda, Scaun de toaletă |
| Descriere | Studiu nou mare de 50 m2 în HEGAZ GATE, Hurghada, Complex Rezidențial |
Detalii despre clădire și proprietate
| Anul construcției | 2028 |
|---|---|
| Inaugurare | 2028 |
| Podele | 5 |
| Lift | Da |
| Clasa certificatului energetic | Fără certificat energetic |