Căsuță, Kielopolku 6
04740 Sälinkää
Vă rugăm să contactați reprezentantul de vânzări pentru mai multe detalii despre această proprietate.
Preț de vânzare
54.000 EUR (281.029 RON)Camere
2Dormitoare
1Băi
0Zonă de locuit
53 m²Detalii de bază
| Numărul de listare | 674860 |
|---|---|
| Preț de vânzare | 54.000 EUR (281.029 RON) |
| Camere | 2 |
| Dormitoare | 1 |
| Băi | 0 |
| Toalete | 1 |
| Zonă de locuit | 53 m² |
| Suprafață totală | 62 m² |
| Zona altor spații | 9 m² |
| Măsurători verificate | Nu |
| Măsurători bazate pe | Informații furnizate de proprietar |
| Podea | 1 |
| Pardoseli rezidențiale | 1 |
| Stare | Satisfăcător |
| Post vacant de la | Conform contractului |
| Parcare | Parcare în curte |
| Caracteristici | Şemineu |
| Vizualizări | Curte, Zona rurală, Natură |
| Depozite | Cabinet , Dressing, Depozitare în aer liber |
| Telecomunicații | Televiziune digitală, Antenă |
| Suprafețe de podea | Lemn |
| Suprafețe de perete | tapet, Vopsea |
| Echipamente de bucătărie | Aragaz electric, Frigider cu congelator, Mobilier, Hotă de bucătărie |
| Studiu privind azbestul | Clădirea a fost construită înainte de 1994 și nu a fost efectuată o inspecție pentru azbest. |
Detalii despre clădire și proprietate
| Anul construcției | 1959 |
|---|---|
| Inaugurare | 1959 |
| Podele | 1 |
| Lift | Nu |
| Tipul de acoperiș | Acoperiș în două ape |
| Ventilare | Ventilație naturală |
| Clasa certificatului energetic | Certificatul energetic nu este obligatoriu prin lege |
| Încălzire | Încălzire electrică, Pompă de căldură cu sursă de aer |
| Materiale de construcție | Lemn |
| Materiale pentru acoperiș | Tablă metalică |
| Materiale de fațadă | Lemn |
| Renovări |
Electricitate 2024 (Făcut) Alte 2024 (Făcut) Alte 2024 (Făcut) Curte 2024 (Făcut) Alte 1987 (Făcut) Expansiune 1981 (Făcut) |
| Numărul de referință al proprietății | 505-413-1-14 |
| Suprafața lotului | 1050 m² |
| Numărul de clădiri | 5 |
| Teren | Plat |
| Drum | Da |
| Proprietatea funciară | Propriu |
| Situația de planificare | Plan general |
| Inginerie municipală | Electricitate |
Servicii
| Magazin alimentar | 7.8 kilometri |
|---|---|
| Centru comercial | 9.1 kilometri |
Acces la transportul public
| Tren | 7.8 kilometri |
|---|
Taxe lunare
| Încălzire | 84,35 € / lună (438,98 RON) (estima) |
|---|---|
| Impozit pe proprietate | 194,29 € / an (1.011,13 RON) |
| Gunoi | 12 € / lună (62,45 RON) (estima) |
Costuri de achiziție
| Taxă de transfer | 3 % |
|---|---|
| Alte costuri | 160 EUR (833 RON) (Estima) |
Așa începe cumpărarea proprietății tale
- Completați formularul scurt și vom stabili o întâlnire
- Reprezentantul nostru vă va contacta fără întârziere și va programa o întâlnire.
Ați dori să aflați mai multe despre această proprietate?
Vă mulțumim pentru solicitarea dumneavoastră de contact. Vă vom contacta imediat!