Apartment, HEGAZ GATE
1970204 Red Sea Governorate, Хургада
Найдоступніші квартири в Хургаді!
Житловий комплекс HEGAZ GATE
Від провідного забудовника з 3 завершеними житловими комплексами (в Ель Каусер, Ель Ахья та Інтер)
* Місцезнаходження: вулиця Аль Хегаз (біля вулиць Аль Салам та Аль Наср)
* 4 км від моря
* Відмінний варіант для тих, хто шукає просторі квартиру
Комплекс має:
- басейни
- магазини, кафе, ресторани
- фітнес-центр
Передоплата 35% – план розстрочки на 3 роки; знижка 25% при оплаті готівкою
Ціни з/без плану розстрочки:
* Студії (50 м²) - €22 000 / €16 500
* 1+1 (63 м²) - €27 700 / €20 700
* 2-кімнатна (77 м²) - €33 800 / €25 500
* 3-кімнатна (120 м²) - €52 700 / €39 500
Завершення комплексу – грудень 2028 року
Безпосередньо від забудовника. Без комісійних агентств
Ціна
16 500 EURКімнати
1Спальні
0Ванні кімнати
1Житлова площа
50 м²Основні відомості
| Номер позиції | 675059 |
|---|---|
| Нове будівництво | Так |
| Ціна | 16 500 EUR |
| Кімнати | 1 |
| Спальні | 0 |
| Ванні кімнати | 1 |
| Житлова площа | 50 м² |
| Площа інших приміщень | 3 м² |
| Виміри перевірено | Немає |
| Виміри базовані на | План будівлі |
| Поверх | 2 |
| Житлові поверхи | 1 |
| Стан | Новий |
| Стоянка | Стоянка на вулиці |
| Характеристика | Система безпеки |
| Вид | Вулиця, Місто |
| Телекомунікації | Інтернет |
| Поверхня підлоги | Плитка |
| Поверхні стін | Фарба |
| Поверхня ванної кімнати | Плитка |
| Обладнання ванної кімнати | Душ, Підключення пральної машинки, Раковина, Унітаз |
| Опис | Велика нова студія 50 м² у HEGAZ GATE, Хургада, житловий комплекс |
Будівництво та нерухомість докладніше
| Рік будівництва | 2028 |
|---|---|
| Вхід в експлуатацію | 2028 |
| Поверхи | 5 |
| Ліфт | Так |
| Категорія сертифікату енергії | Немає енергетичного паспорта |
| Місця загального використання | Вестибюль, Спортзал, Басейн, Ресторан |
| Місцевість | Квартира |
| Дорога | Так |
| Земельна власність | Власний |
| Планувальна ситуація | Генеральний план |
| Комунальні послуги | Водопостачання, Каналізація, Електрика, Газ |
Послуги
| пляж | 4 км |
|---|---|
| Торговий центр | 0.2 км |