Меню Меню
Скоба

Търсене по референтен номер

Апартамент, Rantakatu 12

65100 Vaasa, Keskusta

Моля, свържете се с представителя на продажбите за повече подробности по този имот.

Thomas Olin

English Finnish Norwegian Swedish
Районен мениджър
Habita Vaasa
Финландска квалификация на недвижими имоти, Нотариус
Такса наем
746 € / месец
Стаи
2
Спални
1
Бани
1
Жилищна площ
40.3 m²

Свържете се с нас

Попълнете заявката за наем на този имот предварително.

Интересувам се от наемане на този имот

Изпрати заявление за отдаване под наем

Благодарим за заявката Ви за контакт. Ще се свържем с Вас своевременно!

Основни данни

Номер обява 674914
Такса наем 746 € / месец
Срок на договора Неопределено
Депозит 1 492 €
Пушенето позволено Не
Позволено е за домашни любимци Не
Стаи 2
Спални 1
Бани 1
Бани без тоалетна 1
Жилищна площ 40.3 m²
Измерванията са потвърдени Не
Измерванията са въз основа на Учредителен договор
Етаж 6
Жилищни етажи 1
Условие Добре
Пространства Остъклен балкон
Изгледи Квартал, Улица, Море, Парк
Складове Шкаф, Дрешник, База складиране в мазе, Мансарда
Телекомуникации Кабелна ТВ
Подови повърхности Винилна настилка
Стенни повърхности Боя
Повърхности в банята Плочки
Кухненско оборудване Керамична печка, Фризер хладилник, Фризер, Шкафове, Аспиратор за кухня, Миялна машина
Оборудване за баня Душ, Свързване на пералня, Пространство за пералня, Биде душ, Мивка, Тоалетна седалка, Огледало

Данни за сградата и имота

Година на строителство 1961
Откриване 1961
Етажи 7
Повдигане Да
Вид покрив Фронтон покрив
Вентилация Принудителна изтегляща вентилация
Клас на енергиен сертификат F , 2007
Отопление Централно отопление, Радиатор
Строителни материали Бетон
Покривни материали Ламарина
Фасадни материали Странична тухлена зидария, Ламарина
Реновации План за реновация 2022 (Готово)
Електричество 2018 (Готово)
Друго 2018 (Готово)
Фасада 2017 (Готово)
Покрив 2016 (Готово)
Вентилация 2015 (Готово)
Балкони 2013 (Готово)
Тръбопроводи 2013 (Готово)
Стълбище 2013 (Готово)
Отопление 2006 (Готово)
Балкони 2004 (Готово)
Прозорци 2002 (Готово)
Врати 2002 (Готово)
Ключалки 2000 (Готово)
Общи площи Съхранение на оборудване, Сауна, Стая за сушене, Клубна стая, Перално помещение
Мениджър Oy Isänn.toim Nyholm Disp.byrå Ab