Меню Меню
Скоба

Търсене по референтен номер

Апартамент, Valtakatu 2

96100 Rovaniemi, Keskusta

Прекрасен, просторен двустаен апартамент на отл...

В близост до центъра на Рованиеми се намира този светъл и функционален двустаен апартамент от 51 кв.м., който предлага уютно жилище в близост до услуги. Апартаментът на трети етаж съчетава практични разпределения и централно местоположение по приятен начин.

В дома има просторна всекидневна, отделна спалня, кухня и гардеробна, която осигурява желаното пространство за съхранение в ежедневието. Големите прозорци правят апартамента светъл и просторен. Ясната разпределителна схема е подходяща както за лично ползване, така и за инвестиция.

Общината е била поддържана в продължение на години, като са обновени вентилацията, покривът, дворното пространство и общите части. Централното отопление е включено в таксата за поддръжка, което прави живота по-лесен.

Местоположението в близост до централните услуги предлага лесен ежедневен живот – магазини, училища, детски градини и зони за отдих са на кратко разстояние. Този дом е отличен избор за вас, който цените централното местоположение и функционалното градско жилище в Рованиеми.

Henri Tuomi

English Finnish
Мениджър продажби
Habita Rovaniemi
Финландска квалификация на недвижими имоти
Продажбена цена без тежести
99 000 €
Стаи
2
Спални
1
Бани
1
Жилищна площ
51 m²

Основни данни

Номер обява 674847
Продажбена цена без тежести 99 000 €
Продажбена цена 95 649 €
Дял от задълженията 3 351 €
Част от задълженията могат да бъдат изплатени Да
Стаи 2
Спални 1
Бани 1
Тоалетни 1
Бани с тоалетна 1
Жилищна площ 51 m²
Измерванията са потвърдени Не
Измерванията са въз основа на Учредителен договор
Етаж 3
Жилищни етажи 1
Условие Добре
Свободно място от 1.06.2026 г.
Освобождаване до 1.6.2026 г.
Повърхности в банята Плочки
Кухненско оборудване Електрическа печка, Хладилник, Шкафове, Миялна машина
Оборудване за баня Душ, Свързване на пералня, Пространство за пералня, Биде душ, Шкаф, Тоалетна седалка
Инспекции Оценка на състоянието (1.01.2025 г.)

Оценка на състоянието (1.01.2025 г.)
Проучване за азбест Сградата е построена преди 1994 г. и не е извършвано проучване за азбест.
Акции 6027-6283

Данни за сградата и имота

Година на строителство 1948
Откриване 1948
Етажи 4
Повдигане Не
Вид покрив Фронтон покрив
Вентилация Принудителна изтегляща вентилация
Основа Бетон
Клас на енергиен сертификат E , 2018
Отопление Централно отопление, Водна централна отоплителна инсталация, Радиатор
Строителни материали Бетон
Покривни материали Ламарина
Фасадни материали Бетон
Реновации Друго 2026 (Готово)
Двор 2026 (В процес на изпълнение)
План за реновация 2026 (Готово), Maintenance needs plan prepared, request detailed information from the real estate agent.
Водопроводи 2025 (Готово)
Друго 2025 (Готово)
Друго 2024 (Готово)
Врати 2024 (Готово)
Друго 2024 (Готово)