Maija International Software - Kenya
All-in-One Real Estate CRM and MLS Platform Boost your real estate business with our powerful CRM and MLS platform. Manage leads, listings, clients, and deals in one place. Publish properties to multiple portals, automate follow-ups, and close deals faster. Ideal for agents, agencies and construction companies.
✅ MLS integration
✅ Lead management
✅ Property syndication
✅ Automation tools
Try it today – simplify real estate sales with smart technology.
Boligbytte
En stor sak, vi gjør det enkelt for deg.
Våre eiendomsmeglere betjener deg profesjonelt i alle boligsaker. Kjøp, selg eller lei, spør oss om et konkurransedyktig og gratis prisoverslag. Vi betjener deg personlig og med tillit. Det internasjonale samarbeidet til Habitas kontorer dekker både innenlandske og utenlandske destinasjoner
Kontaktinformasjon
Elimäenkatu 17-19
00510 Helsinki
+358504200016
maijasales@maija.io
Maija International Software Oy LTD, Maija International Software - Kenya
Bedrifts-ID: 0758223-4
Er du interessert i en gratis boligvurdering?
- Fyll ut skjemaet under så avtaler vi et møte.
- Vår agent vil kontakte deg uten opphold og avtale et verdivurderingsbesøk på et tidspunkt som passer deg.
- Vi utarbeider en salgsplan for takstbesøket, slik at vi kan begynne å selge eiendommen så tidlig som mulig.
Meglerprovisjoner
| Meglerprovisjon selger, eiendom | 5,02 % (inkl. mva.) min. 4.100 €. Utenfor tomteplanen 5.600 (inkl. mva.). (Produktprisen er individuelt) |
| Etablering av salgskontrakt | Starting at 420 € (product is priced on a case-by-case basis) |
| Meglerprovisjon selger, andel i borettslag | 4,26 % (inkl. mva) min. 3.200 € |
Andre avgifter
| Skriftlig vurdering av andel i Borettslaget | Fra 744 € (inkl. mva) + dokumentavgifter |
| Skriftlig vurdering av eiendom | Fra 1240 € (inkl. mva) + dokumentavgifter |
| Leieavgift | 1 måneds leie + mva 24 %. Min 496 € (inkl. mva). |
Gebyret beregnes av gjeldfri pris. Kostnader for juridiske dokumenter vil bli belastet separat.