Menü Menü
Kapat

Referans numarasına göre ara

Şehir evi, Tienhaarankuja 7

55800 Imatra

Lütfen bu gayrimenkul hakkında daha fazla bilgi için satış temsilcisi ile iletişime gecin.

Irina S Hämäläinen

Finnish Russian
Emlakçı
Habita Lahti
Finlandiya gayrimenkul yeterlilik belgesi
Kiralama ücreti
500 € / ay (26.570 ₺)
Odalar
2
Yatak odaları
1
Banyo odaları
1
Yaşam alanı
52 m²

Bizimle iletişime geçin

Bu mülk için kiralama başvurusunu önceden doldurun.

Bu mülkü kiralamak istiyorum

Kiralama başvurusu gönder

iletişim isteğiniz için teşekkür ederiz. Size yakında ulaşacağız!

Temel ayrıntılar

Liste numarası 674794
Kiralama ücreti 500 € / ay (26.570 ₺)
Sözleşme süresi Sınırsız
Depozito €1.000 (₺53.139)
Sigara içme izni var hayır
Evcil Hayvanlara izin var evet
Odalar 2
Yatak odaları 1
Banyo odaları 1
Tuvaletler 1
Tuvaletli banyo odaları 1
Yaşam alanı 52 m²
Ölçümler doğrulandı hayır
Ölcümlerin dayalı nedeni ana sözleşme
zemin 1
Konut katları 1
Teras
Manzaralar yarda ( bahçe ), arka avlu ( bahçe ), Ön bahçe, iç avlu, sokak, şehir, orman, Doğa, Park
Depolar Dolap, Dolap/dolaplar
Telekomünikasyon Anten
zemin yüzeyleri Vinil döşeme
Duvar yüzeyleri Boyamak
banyo yüzeyleri Karo
Mutfak ekipmanları Elektrikli ocak, Donduruculu buzdolabı, Dolaplar, Mutfak davlumbazı
Banyo ekipmanları Duş, Atmak, Tuvalet kapağı

Bina ve mülk bilgileri

Yapım yılı 1986
Açılış Günü 1986
Kat 2
Asansör hayır
Çatı tipi Sarkık çatı
Havalandırma Mekanik egzoz havalandırması
Temel Beton
Enerji belgesi sınıfı Yasal olarak enerji sertifikası gerekli değil
Isıtma Elektrikli ısıtma
Yapı malzemeleri Tuğla, Beton
Çatı malzemeleri Keçe
cephe malzemeleri Tuğla dış cephe kaplaması
tadilatlar Tadilat planı 2025 (Bitti)
bahçe 2023 (Bitti)
Yeraltı Suyolu 2016 (Bitti)
bahçe 2015 (Bitti)
Çatı 2011 (Bitti)
Diğer 2010 (Bitti)
ortak kullanım alanları Çöp kulübesi
Mülk referans numarası 153-75-2-4
Yönetici Reim Imatra Jari Joensuu
Yöneticinin iletişim bilgileri jari. joensu@reim.fi;puh 0207438630
Bakım Imatran UlkoaluepalveluOy puh 0102792660
Arsa alanı 1533 m²