Dzīvoklis, Linnustajankuja 1
02940 espoo, Lippajärvi
Nice and tidy studio apartment in the peaceful neighborhood of Lippaajärvi in Espoo.
The apartment has had an extensice makeover in 2018, including the bathroom and kitchen cabinets and appliances, so the impression is modern and clean.
Lippajärvi has well working connections by bus to other parts of Espoo, for instance the Jorvi hospital and major centers such as Leppävaara and Espoo centre, and nature and the outdoors facilitis around Lippajärvi lake and Järvenperä are right outside your door.
This home is available within a month from purchase and also the expenses are very moderate, making this also an attractive investment.
Viewings can be arranged flexibly, just give me a call!
Johan Dahlman, Espoon Habita Oy
+358504200054
Neapgrūtināta pārdošanas cena
99 000 €Istabas
1Guļamistabas
0Vannas istabas
1Dzīvojamā platība
30 m²Pamatinformācija
| Īpašuma numurs | 673515 |
|---|---|
| Neapgrūtināta pārdošanas cena | 99 000 € |
| Pārdošanas cena | 92 939 € |
| Saistību daļa | 6 061 € |
| Saistību daļu var nomaksāt | Jā |
| Istabas | 1 |
| Guļamistabas | 0 |
| Vannas istabas | 1 |
| Dzīvojamā platība | 30 m² |
| Mērījumi pārbaudīti | Nē |
| Mērījumi balstīti uz | Statūti |
| Stāvs | 1 |
| Dzīvojamie stāvi | 1 |
| Stāvoklis | Labs |
| Atbrīvots no | Saskaņā ar līgumu |
| Autostāvvieta | Autostāvvieta ar kontaktligzdu |
| Telpas |
Virtuve-viesistaba
Zāle Vannas istaba Terase (Rietumi) |
| Noliktavas | Kumode, Pagraba noliktava |
| Telekomunikācijas | Televīzija, Antena |
| Grīdas virsmas | Lamināts |
| Sienu apšuvuma materiāli | Krāsa |
| Vannas istabas apdares materiāli | Flīzes |
| Virtuves aprīkojums | Indukcijas plīts, Ledusskapis, Trauku mazgājamā mašīna, Atsevišķa cepeškrāsns, Mikroviļņu krāsns, Veļas mazgājamās mašīnas pieslēgšanas vieta |
| Vannas istabas aprīkojums | Duša, Grīdas apsilde, Bidē duša, Kumode, Izlietne, Tualetes sēdeklis, Skapis ar spoguli |
| Azbesta izpēte | Ēka tika uzcelta pirms 1994. gada, un azbesta izpēte nav veikta. |
| Akcijas | 10781-11160 |
| Apraksts | Studio apartment with its own backyard |
Informācija par ēku un īpašumu
| Būvniecības gads | 1980 |
|---|---|
| Ekspluatācijas uzsākšanas gads | 1980 |
| Stāvi | 2 |
| Lifts | Nē |
| Jumta veids | Divslīpju jumts |
| Ventilācija | Mehāniskā nosūces ventilācija |
| Energo sertifikāta klase | D, 2018 |
| Apkure | Centrālā ūdens apkures sistēma, Ģeotermiskā apkure |
| Celtniecības materiāli | Betons |
| Jumta materiāli | Metāla loksnes |
| Renovācijas |
Cits 2025 (Pabeigts) Renovācijas plānojums 2025 (Pabeigts) Pagalms 2024 (Pabeigts) Ventilācija 2023 (Pabeigts) Apkure 2023 (Pabeigts) Cits 2023 (Pabeigts) Ventilācija 2022 (Pabeigts) Notekas caurule 2021 (Pabeigts) Slēdzenes 2021 (Pabeigts) Jumts 2020 (Pabeigts) Cits 2015 (Pabeigts) Ventilācija 2014 (Pabeigts) Apkure 2013 (Pabeigts) Cits 2012 (Pabeigts) Apkure 2012 (Pabeigts) Ventilācija 2010 (Pabeigts) Cits 2008 (Pabeigts) Apkure 2006 (Pabeigts) Koplietošanas telpas 2006 (Pabeigts) Ūdensvadi 2006 (Pabeigts) Cits 2005 (Pabeigts) Logi 2004 (Pabeigts) Fasāde 2004 (Pabeigts) Cits 2003 (Pabeigts) Apkure 2003 (Pabeigts) Jumts 1996 (Pabeigts) |